Київський академічний університет запрошує Вас взяти участь у третій хвилі опитування українських науковців під час воєнного конфлікту. На цей раз, ми розширили коло нашого співробітництва та робимо це разом із ініціативою Science at Risk.
Перші дві хвилі опитування вже охопили більше 3500 науковців і надали важливу інформацію щодо основних потреб і реальної ситуації, що склалася в перших місяцях війни та восени 2022 року під час критичних бомбардувань України. Ці результати стали основою для запитів про створення програм допомоги українським науковцям з боку таких організацій, як Simons Foundation, DAAD та Посольство США в Україні. Вони також отримали відгук на тематичних конференціях “European response to the crisis facing Ukrainian students, scholars, and scientists” та знайшли відображення у засобах масової інформації, таких як “Куншт”, “Дзеркало тижня” та “Science|Business”, а також у наукових дослідженнях. Ми щиро дякуємо всім, хто брав участь у цих опитування.
Наразі ми проводимо завершальне опитування з метою отримання більш детальної інформації зокрема про психологічний стан та здоров’я науковців під час воєнного конфлікту. Це дозволить нам активніше просувати отримання ефективної допомоги для більшої кількості науковців.
Опитування є анонімним, і його результати будуть використані у загальному контексті. Ваша участь вимагатиме до 20 хвилин.
Результати перших хвиль опитування можна переглянути на веб-сайті UAScience.Reload (контактна інформація проєкту наведена в кінці анкети).
ПЕРЕЙТИ ДО ОПИТУВАННЯ
Проєкт UAScience.Reload (“Українська наука: перезавантаження”) започатковано ініціативною групою, яка складається з представників різних організацій – Київський академічний університет, Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, ГО “Клуб економістів”, ДВНЗ “КНЕУ ім. Вадима Гетьмана”, ГО “Агенція європейських інновацій”, НУ “Києво-могилянська академія”, Інститут математики НАН України, Ukrainian Emerging Leaders Program, University of Utah Health, Національний фонд досліжень України, National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team, БФ “Інтелектуальна перспектива” та інші. Проєкт передбачає розробку рекомендацій для державних органів, наукових установ, закладів вищої освіти та інших організацій України, а також таких організацій за кордоном та міжнародних інституцій для підтримки української науки.